Banketi

banketu keiteringsMēs esam pieredzes bagāta, profesionāla banketu galdu klājēju komanda, tai skaitā tiek klāti un apkalpoti arī piemiņas mielasti. Par savu galveno priekšrocību pamatoti varam uzskatīt kvalitāti (apkalpošana un gardie ēdieni), ko mēs piedāvājam par klientiem ļoti izdevīgām cenām. Cenas un kvalitātes dēļ absolūtais klientu vairākums vienmēr ir ļoti apmierināti ar mūsu izbraukuma banketu pakalpojumiem.

Nodarbojamies ar banketu keiteringu un akalpojam visa veida banketus sākot ar mazām mājas viesībām līdz pat milzīgiem pasākumiem un lielu cilvēku auditoriju. Mūsu klātie banketi var būt gan ar tradicionālo apkalpošanu pie galdiem, gan zviedru galda stilā (furšets). Uz banketa galdiem tiek likts viss, ko klients vēlās: gan gardi siltie ēdieni un aukstās uzkodas, gan augļi un deserti, kā arī vajadzības gadījumā izveidojam bāru, kurā banketa viesiem tiek pagatavoti gardi kokteiļi vai ielieti dzērieni. Katram klientam sastādām
individuālu banketa ēdienkarti, jo katrs pasākums atšķiras ar viesu skaitu, vēlamajiem ēdieniem, banketa veidu, summu, ko klients vēlas iztērēt ēdināšanas pakalpojumiem, un daudz ko citu.

Darbojamies Rīgā un tās apkārtnē, bet nepieciešamības gadījumā bieži dodamies arī uz citiem Latvijas nostūriem. Ja Jūsu iecerētā ballīte ir paredzēta kā tematiskais pasākums, tad mēs noformēsim banketa galdu atbilstoši balles tematikai, kas izpaudīsies gan interesantos, netradicionālos ēdienos, gan skaistās ziedu kompozīcijās, gan galdautos un galda brunčos, viesmīļu tērpos un citos atribūtos.

Vairāk informāciju par mūsu sniegto banketu servisu varat noskaidrot pa tālruni 2 593 5556. Izvēloties mūsu banketu pakalpojumus, Jūs to noteikti nenožēlosiet!

Banketi | Svinību galds Mazajā Ģildē, Rīgā

Comments are closed.