Bēru mielasts: Biežāk uzdotie jautājumi

Šajā sadaļā varat iepazīties ar mums visbiežāk uzdotajiem klientu jautājumiem par bēru mielastu organizēšanu un atbildēm uz tiem. Iespējams kāda no atbildēm Jums noderēs, bet, ja neatrodat meklēto jautājumu kā arī citos gadījumos, sazinaties ar mums.

Kur Jūs klājat bēru mielastus?
Bēru mielasti tiek klāti visā Latvijas teritorijā, tomēr mūsu pamata darbības zona ir Rīga un aptuveni 70 km rādiusā ap to. Mielastus rīkojam klientu izvēlētajā vietā (dzīvesvietā, iznomātā  banketu zālē, pie kapiem un citur), kā arī varam piedāvāt telpas kādā no saviem sēru mielastu norises vietu variantiem.

Ir gaidāms liels viesu skaits, bet naudas resursi ir ierobežoti. Vai ir iespējamas kādas atlaides?
Mūsu cenu politika ir elastīga un liela viesu skaita gadījumā piedāvājam atlaides. Tomēr jebkurā gadījumā mūsu sniegtie ēdināšanas pakalpojumi ir par labākajām cenām Rīgā un iespējams Latvijā, tāpēc, sadarbojoties ar mums, Jūs noteikti ietaupīsiet.

Cik izmaksā sēru mielasta rīkošana?
Tas ir ļoti atkarīgs no viesu skaita un izvēlētajiem ēdieniem. Zviedru galda tipa mielastus ar gardām aukstajām uzkodām klājam sākot no 5.50 EUR, savukārt standarta bēru mielastus ar viesu apkalpošanu pie bēru galda (ar siltajiem ēdieniem, aukstajām uzkodām, desertu, dzērienu utt.) sākot no 7.50 EUR no personas. Ēdienkartes cena ir atkarīga no pasūtīto ēdienu skaita, katra ēdiena vai uzkodas daudzuma un veida. Sīkāku informāciju par bēru mielasta izmaksām un citām niansēm varat uzzināt, zvanot mums.

Bēru mielasts norisināsies manā dzīvesvietā. Vai ir iespējams, ka Jūs tikai atvedat ēdienu?
Sniedzam arī izbraukuma ēdināšanas pakalpojumus, kas nozīmē, ka varam tikai piegādāt ēdienu un pēc mielasta ierasties pēc traukiem, ja jums nav nepieciešama apkalpošana un inventārs (galdauti, trauki utt.).

Cik ilgi norisinās bēru mielasts?
Bēru mielasts parasti ilgst aptuveni vidēji 3 stundas, tomēr jebkurā gadījumā tas var būt gan īsāks, gan garāks.

Vai Jūs iznomājat traukus, glāzes un citu nepieciešamo inventāru, ja bēru mielasts norisinās mājās?
Jā, ir iespējama galda piederumu, glāžu, galdautu, svečturu, galdu, krēslu un cita inventāra noma no mums.

Kādā secībā un kādi ēdieni tiek parasti ēsti bēru mielastā?
Secība un ēdieni ir atkarīgs no ģimenes tradīcijām. Parasti vispirms tiek iedzerta glāze ar vīnu par vieglām smiltīm un apēsta kūciņa. Tālāk var tikt pasniegta buljona krūze ar pīrādziņu vai arī, ja klienti nevēlas buljonu, uzreiz tiek pasniegti siltie ēdieni (gaļas ēdiens, zivs ēdiens un piedevas). Vēlāk seko aukstie ēdieni un deserts ar kafiju vai tēju. Sīkāku informāciju par ēdieniem varat uzzināt, piezvanot mums.

Vai Jūs nodrošinat arī bēru viesu transportēšanu?
Ja tas ir nepieciešams, tad varam noorganizēt autobusu vai mikroautobusu, kurš nogādās bēru viesus no mājām uz kapsētu, vēlāk uz bēru mielastu un visu beidzot atpakaļ uz mājām. Iespējams pārva
dāt viesus atsevišķos posmos, piemēram, tikai no bēru mielasta uz mājām.

Kāds ir visekonomiskākais variants bēru mielastam?bēru mielasti Zolitūdē, Čiekurkalnā, Jaunciemā, Mežaparkā, Sarkandaugavā, Vecāķos, Vecmīlgrāvī, Vecpilsētā, Centrā, Berģos, Juglā, Mežciemā un citur
Vislētākais variants ir zviedru galda jeb bufetes veidā pie kapiem vai kādās telpās. Šāda veida bēru mielasts atšķirībā no tradicionālā ir uz daudz īsāku laika posmu, uz galda parasti ir tikai pirkstiņ uzkodas, piemēram groziņi un kanapē, nevis siltie ēdieni. Papildus ir arī kafija, tēja, deserts un protams iespējami arī citi ēdieni. Ja vēlaties, varam noorganizēt šādu bēru mielastu, gan piegādājot gardus ēdienus, gan nodrošinot nepieciešamo inventāru (galdus, galdautus, traukus utt.). Sazinaties ar mums, un mēs piedāvāsim Jums dažādus ēdienkaršu variantus bufetes tipa bēru mielastam kā arī citiem mielastiem.


bēru mielasts - mielasta galds Purvciemā, Teikā, Dārzciemā, Dārziņos, Grīziņkalnā, Ķengaragā, Vecrīgā, Maskavas forštatē, Pļavniekos, Rumbulā un citur

parasti

Comments are closed.